Denizcilik, Avcılık ve Balıkçılık Gösterisi, her türlü gemi, avcılık ve balıkçılık ekipmanı, su sporları ve dalış, denizcilik, kamp ve dış mekan ekipmanlarına yönelik özel bir etkinliktir.

Denizcilik Fuarı’ndaki sergiler arasında, ciddi deniz marinaları ve turistik destinasyonlarla bile rekabet edebilecek özel yatlar, sürat tekneleri, yelkenli tekneler, tekneler, içten takmalı ve dıştan takmalı motorlar, denizcilik ve su sporlarına yönelik diğer ekipmanlar yer alıyor. Geleneksel ikinci el tekne pazarının yanı sıra, her yıl ünlü yarışlar, rafting etkinlikleri ve Sırbistan’ın diğer su potansiyelleri su tutkunlarının beğenisine sunulmakta, ekoloji ve su güvenliği vazgeçilmez temalar haline gelmektedir.

Her yıl giderek daha önemli bir konuma sahip olan, bu iki hobi veya spora yönelik, farklı tercihlere hitap eden büyük ve küçük distribütörlerin ve ekipman üreticilerinin yer aldığı avcılık ve balıkçılık segmentine özel bir önem verilmektedir.

Denizcilik, Avcılık ve Balıkçılık Gösterisi her zaman zengin bir eşlik eden program sunar; uzman konferansları ve tanınmış sanatçıların, müzelerin ve kurumların yer aldığı sergiler.