Her fuarın, toplantının veya promosyon aksyonun özeli, hostesleridir. Onlar şirketin güzel görünümüne tahrik eder. İletişime gece bilme kabiliyet ve varlıklarıyla onlar bir yüzden, bir sesten daha fazlası, onlar Marka elcisidir.

Neden 10 yıldan beri en popüler fuar hostesler ajanslarından biriyiz?

Marketing pılanınızın bir parçası olarak isteklerinizi yıllarca toplanmış tecrübeyle fuarınıza, kongrelere ve etkinliklere, çalışacağımız ortaklarımız devam etsin isteriz.
Personel koleksyonumuzda aşağı yukarı 500 kalifiye edilmiş Bay ve Bayan ve onlar sayesinde büyük çeşitlik görev imkanı mevcuttur. Almanya olsun veya Avrupa fark etmez, personelimizin temeli aynidir: güzel ve cekici görünüm, bakimli ve samimi davranış tarzı, tecrübeli, yabancı dile sahip ve tabiki sorumlu hareket etmektir. Her verilen görevde, standartlarımız geçerlidir. Sorunuz mu var, degisiklik mi oldu yada özel bir istek daha mi: her zaman kararlı ve profesyonel çalışırız ve ayrıca personelimiz icinde güven sağlarız.

Önemli olan ilk tesir, ama daha önemli olanda en iyisi olmak.

Yıllar geçtikçe Fuar müşterilerimizin istekleride artıyor ve talepleri sıkı bir Fuar gösterisi ve tabiki ilham. Ilk güzel pozitif aksanları gelecekteki Fuar standında gecirceğimiz saatlerimiz için, Hosteslerimiz ve Fuar gruplarımız, en iyi görgüyle Müşterilerimizle ilgilenmek için eğitilmiştir. Bundan dolayı Bayanlarımız şirket gösterisi için, yüksek standartlarla müşterilerle ilgiyle çalışır.
Dil yetenekli Hostes mi standın başında duruyor, tatlı dil ile sizi ağırlayıp ve randevularınızı teknik personelinizle koordine ediyor? Yada servis Hostesimiz, müşterilerin bedensel iyiliğininle ilgilenen ve Fuarın kapanış vaktinde olsa bile gülümser olan mı? 
En çok etkileyici şirket çok çeşitli Fuar Hostessi olan, anlamlı ve esnekli bir şekilde Müşterilerle ilgilenen şirkettir. Buda iyi görünen ve iyi hissedilen bir uyum satış ekibi ve servis grup arasında saglar.

Insanlar en çok yaşanmış olan deneyimleri hatırlar.

Birincil hedef olarak Şirketin yarışmasıyla yarışmayı kendi icin kazanmaktır. Bu yüzden bölüm Fuarlarının gösteri Sahneler Sanayinindir ve senaryoya göre hazırlanıp görünümü yüksek olan her birime bireysel ve yogun bir sekilde uzun vadiyeli hazırlanmaktadır. Satış miktarı etkili olan duyguları veren Manken hosteslerimiz ve Fuar hosteslerimiz, markaları seyirci etkili gösteren ve hatta tanıtım hostesi veya Promosyon hostesi doğru Zamanı hissetme kabiliyetinde taslak edebilir. Fuarların yararlarıda büyüktür, Marka ve Ürünleri Müşterilerin görüp ve degerlendirmesi gibi. Bizim görüşme Hosteslerimiz Müşterilerinize ayrıca özel alışveriş davranış sorularla iletişime geçer ve Asistan olarak güzel sonuclar alır. Ve bir başka Anahtar Fuarınızın after-show parisidir, büyüleyici Gala- ve Etkilinlik hosteslerimizle yapılmaktadır.

Hergün bu Fırsat elinize geçmez, dünyayı müşteriniz olaraktan saymak ve kurumsal elçiliği uluslar arası duyurmak.

Uluslar arası canlı iletişim icin uzmanlarımız görevdedir, mükemmel yabancı dil bilgisine sahip olan ve uluslar arası Müşterilerle ilgilenmeyi bilen ve iki tarafli iletişime gecebilen personele sahibiz: Yabancı dil ve tercüman hostesler. Davet edilmiş olan Medya temsilcisi ve canlı halkdan yüksek kisilik, standın yanında durması yüksek önlem organizasyon afiniye ve incelik, Şirketiniz icin önemli rolalır. Yüksek kişilikler ve önemli Davetlileriniz icin, Red Carpet Etkinliklerde en uygun VIP Hosteslerimiz mevcuttur.

Kongreler, Konferanslar ve Toplantılar…

konuya özgülü olan Etkinlikler sıkı bir organizasyon programın icinde. Iki dil bilen Kongre- ve Toplantı hosteslerimiz gerekli uyumu saglar ve akreditasyonda, girişte (Check-in) gardıropta veya Shutele-serviste koordine etmekte yardım eller olur. Hosteslerimiz her zaman yanınızda, hızlı tepkili, her duruma karşı hazırlıklıdır ve yüksek önlemde yerel bilgiye sahip.